Hakkımızda2018-01-08T17:30:42+00:00

RENKLERİN KAĞIDA DÖKÜLDÜĞÜ YER

1989’dan bugüne kadar matbaacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren Efems Ambalaj, yüksek nitelikli iş performansıyla müşterinin çözüm ortağı olarak üzerine düşen görevi yerine getirmiştir. Gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında birçok sayıda firmanın tercihi olmuştur.

Efems Ambalaj yılların vermiş olduğu tecrübeyle Karton Çanta, Kağıt Çanta, Kraft Çanta, Karton Poşet, Kağıt Poşet, Hediye Paketi, Karton kutu, Taslama Kutu gibi sektörlerde ürün yelpazesini genişletmiştir.

Son teknoloji ürünü makina parkurumuzla, baskı öncesi hazırlık çalışmalarıyla, renk ayrımından baskıya ve baskı sonrası tüm süreçlere entegre sistemimizle, istediğiniz ürünü en kısa zamanda size ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin markalarının yoğun rekabet ortamında prestijlerini yansıtacak çalışmalara imza atmalarına, ürün veya hizmetlerinin en iyi şekilde tanıtılarak bilinirliğinin artırılması için üretiyoruz.

Yıllardır istikrarlı bir şekilde, adım adım büyüyoruz. Faaliyet alanımızdaki üretim sistemleri, yönetim sistemleri, satış ve pazarlama sistemlerine yönelik gelişmeleri yakından takip ediyor, Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veriyoruz.

Efems Ambalaj, tam müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eder. Müşterinin istediği kalite ve zamanında teslim günümüz koşullarının olmazsa olmazıdır. Bu bilinçle alt yapısı güçlü kadromuzla, yeni ve modern makina parkurumuzla yüksek kaliteli işler üretebilmek için ileri teknolojiye yatırım yapıyoruz. Tam entegre matbaa tesisimizde dünya standartlarında üretim gerçekleştiriyoruz.

Doğru Ürünler, Doğru çözümler.

Doğru ürünleri, müşterilerimize, doğru yer ve doğru zamanda kazandırıyoruz.

BİZE YAZIN!

Odak Noktamızsınız

Müşterimiz olarak, tüm eylemlerimiz ve düşüncelerimizin merkezindesiniz.

Bizim için önemlisiniz

Bu felsefemizle, ürünlerin performans, fiyat, kalite, lojistik ve servis gibi pazarlama gerekliliklerini yerine getirdiğimiz gerçeğinin altını çiziyoruz.

İşimizi seviyoruz

Yenilikçi, yaratıcı ve entegre çözümler bulmayı seviyoruz. Sevdiğimiz işi yapıyoruz!

Gururluyuz

Müşteri ilişkilerimiz, hızlı ürün teslimatı hassasiyetimiz, yenilikçi ürünlerimiz; başarılı olmamızdaki en önemli faktörlerdir ve yaptığımız işler gurur kaynağımızdır.

Zamanında Teslimat

Müşterilerimizin istediği ürünlere en kısa zamanda ve eksiksiz olarak kavuşmalarını sağlıyoruz.

Kaliteli Çözümler

Ürünlerinizi zamanında teslim ederken kaliteden de ödün vermiyoruz. Yaptığımız ürünlerle aslında sizi yansıttığımızı çok iyi biliyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
0
Yıllık Baskı Hacmi
0+
Mutlu Müşteri

Fikirleriniz Bizim İçin Çok Değerli!

Görüşlerinizi duymak için biz hep buradayız.

Bize Yazın!